چهارشنبه ۳۰/ خرداد /۱۴۰۳ ۱۰:۵۰:۱۹
نجف آباد

واحد آموزش

 

راه اندازی واحد آموزش به صورت آنلاین

 

 

 

واحد آموزش زبانکده ملی ایران شعبه نجف آباد

سایت اختصاصی : 

www.inli-elub.com

 

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و علوم رایانه، زبانکده ی ملی ایران اقدام به ایجاد سامانه ای نموده تا بتواند از آموزش سنتی فاصله بگیرد و روش های نوینی را در آموزش به کار گیرد . به این منظورسامانه ای تحت عنوان واحد آموزش به سایت اضافه شده است تا رابطی بین اساتید و زبان آموزان باشد که در زیر آموزش استفاده از این قسمت شرح داده شده است .

برای استفاده از واحد آموزش ابتدا به آدرس edu.inli-elub.com (بدون www)بروید .(هم چنین میتوانید ایتدا به سایت اصلی آموزشگاه به آدرس www.inli-elub.com  بروید و سپس بر روی لینک واحد آموزش کلیک کنید)

پس از ورود به سایت برای مشاهده ی مطالب درسی مربوط به کلاس تان ابتدا باید به صفحه ی مربوط به کلاس تان بروید که از دو روش زیر میتوانید صفحه ی مربوط به کلاس تان را پیدا کنید .

روش اول :

به قسمت Classes  رفته و کلاس خود را با توجه به عکس استادتان و نام کلاس تان بیابید .

روش دوم :

به قسمت Teachers Profiles  رفته و بر روی عکس استاد خود کلیک کنید پس از باز شدن صفحه ی استاد بر روی Classesکلیک کنید تا لیست کلاس های استاد را ببینید سپس بر روی نام کلاس مورد نظر خود کلیک کنید .

در صورتی که استاد مطلبی را در صفحه ی کلاس شما قرار داده باشد شما آن را مشاهده می کنید که برای دیدن مطلب درسی تان بر روی see more کلیک کنید تا مطلب باز شود و از آن استفاده نمایید .

* در صورتی که در صفحه ی کلاس تان No data was returned. را مشاهده کردید یعنی استاد هنوز مطلبی را درصفحه ی مربوط به کلاس تان قرار نداده است .

* مطالب موجود در قسمت Articlesجنبه ی عمومی داشته و مربوط به کلاس خاصی نیست در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمایید .

در پایان از زحمات جناب آقای مولایی مدیر عامل محترم زبانکده ملی ایران، سروران گرامی و کلیه همکاران و تیم علمی اجرایی در شعبه نجف آباد و استان اصفهان تقدیر و تشکر مینمایم.